חיפוש באתר

אירועים

זהבה בן

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

הודעה מתאריך 25/10/21: - מסיבות טכניות המופע בוטל. רוכשי הכרטיסים יקבלו זיכוי כספי מלא באשראי.

20:00 פתיחת שערים

 

זהבה בן מופע חדש! 

זהבה בן, זמרת השנה לשנת 2021, חלוצת הזמר המזרחי ,מהזמרות הגדולות והמצליחות בישראל במופע סוחף, מרגש ועוצמתי כאחד!

זהבה בן פרצה לתודעה עם אלבום הבכורה "טיפת מזל" שהפך לשלאגר ענק במדינת ישראל והפך רשמית את זהבה בן לחלוצת הזמר המזרחי בישראל שהפכה לקונצנזוס.

מאז פריצתה זהבה בן הפכה לאחת מהזמרות הגדולות והאהובות בישראל שהמשיכה להוציא להיטי ענק, אלבומי מופת שזכו להצלחה גדולה והופיעה ללא הפסקה ברחבי-הארץ ובעולם ושברה שיאים כשהשנה הופיעה 3 פעמים באמפי קיסריה וזכתה בתואר "זמרת השנה".

עם תאורה עוצמתית ועיבודים חדשים, יוצאת זהבה בן במופע חדש מלווה ב8 נגנים, מבצעת על הבמה את מיטב הלהיטים מכל השנים: "טיפת מזל", "ואני שטה", "קטורנה מסאלה", "חוף זהב", "מלך אמיתי", "חיים שלי", "אהבה כזו", "אולי בעולם אחר", "יש מי שאוהב אותי", "אהבה אסורה", "בעלת החלומות" ועוד..

מן התקשורת:

יובל אראל, מבקר מוזיקה

"ללא שום ספק, המופע הראשון של זהבה בן בקיסריה, הכתיר אותה באופן רשמי, לתואר שכל כך הגיע לה, המלכה האמיתית של הזמר הישראלי"

אבי שושן אתר YNET

"בערב מרגש ועם שרשרת להיטי ענק, כבשה זהבה בן לראשונה את האמפי בקיסריה. כשהיא בת 52, אחרי שניצחה שנים של בדידות וקשיים, בלי טובות של אף אחד ועם ים של אהבה מהמעריצים שגדשו את המקום, רשמה בן ניצחון מפואר ומוצדק"

 

עמית סלונים, אתר וואלה

"ההופעה של זהבה בן היא מין חפלה ארוכה ושמחה, כזאת שגם קפוצי התחת הקשוחים ביותר לא יוכלו לעמוד בפניה ויתחילו לרקוד תוך כדי ענטוזי ישבן קלים. אם יש מילה אחת שראויה להיות ליד זהבה בן - הזמרת והאישה - זו המילה "נשמה".

 

מחיר: 95
לחצו למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות