חיפוש באתר

אירועים

בתים מדליקים יום ג' - מבוגרים

האירוע ייחל בעוד:
על האירוע:

 

בתים מדליקים – תשפ"ג 20-21/12/22

 

20:00 ארוחת ערב קלילה ומענגת

מנחה: קורין פרץ - בעלת קייטרינג בוטיק חלבי

מארחים: קורין וחנן פרץ, רח' עולי הגרדום 3

קורין מזמינה אתכם להגיע לביתה ולהכין ביחד מאפים חלביים לארוחה משפחתית או לאירוח. בסדנא נלמד יחד להכין מאפים מיוחדים חלביים משלב הבצק, המילוי, האפייה ועד לשלב ההגשה. נשלב עם סלט מעניין ואולי נספיק גם לקנח...

 

 

20:00 נקודת מבט

מנחה: יפעת שוורץ סיל- עו"ד פלילית

מארחים: שולמית וברוך אינציגר, ההגנה 14

עו״ ד יפעת שוורץ סיל פותחת צוהר לעולם אפל ומסעיר של ייצוג נאשמים בפלילים.מוזמנים להיכנס לעולמה האישי והמקצועי של עו"ד פלילית, בהרצאה מרתקת בה תשתף, בין היתר, בדילמות מוסריות במקצוע ובדרכי ההתמודדות עימן.

 

 

20:00 באנו חושך לגרש

מנחה: רחלי אכר- פראמדיקית מד"א

מארחים: מועדון הנקודה, רח' רחל המשוררת 1

כולם נמלטים על חייהם מאזור המלחמה אך הם רצים לתוכה. תחנת מד"א גן יבנה מזמינה אתכם להכיר יותר מקרובאת הפעילות ההומניטרית האמיצה שלהם בעולם. בעוד שכל העולם הזדעזע מקורות המלחמה באוקריאנה בטלוויזיה הם נסעו לשם להציל חיים. חוויות מהמשלחת לסיוע לנפגעי המלחמה באוקראינה מפי מי שהיתה שם.

 

 

20:00 להאיר את עומר - להדליק אור מהחשיכה

מנחים: אילי לב וד"ר רון לב

מארחים: אילי לב וד"ר רון לב, רח' הנשיא 12

לקחת את הדבר הנורא מכל ודרכו לשים זרקור לאחרים. הוריו של עומר לב ז"ל משתפים בסיפורם ודרכו משתפים בסכנה שבימינו אורבת לכל מתבגר ומתבגרת- מחלת ההתמכרות. מה הורים יכולים לעשות שיעזור להרחיק את ילדיהם מסמים ואלכוהול? בואו לשמוע. במפגש נתוודע אל סיפורו של עומר לב ז"ל, סיפור הממחיש שהתמכרות יכולה לקרות לכל אחד וללא שליטתו. נשמע הנטייה הגנטית להתמכרות, איך ניתן לזהות סימנים לשימוש בסמים, ומה יכולים הורים לעשות שיעזור להרחיק את ילדיהם מסמים ואלכוהול.

 

כל הפעילויות ללא תשלום אך בהרשמה מראש

מספר המקומות מוגבל

 

לחצו למילוי פרטים וקבלת מידע נוסף:
שם: מייל:
טל:
הוסף ליומן
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות