חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
ברייקדנס כתות א ג מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 18:00-18:45 170 +
ברייקדנס כתות ד ו מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 18:45-19:30 170 +
היפ הופ ט ומעלה מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 19:15-20:15 170 +
היפ הופ כתות ו ח מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 18:15-19:15 170 +
מחול - מתנס כתות א ב מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:45-17:30
16:45-17:30
230 +
מחול - מתנס כתות ג ד מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:15-18:15
17:15-18:15
230 +
מחול - מתנס כתות ה ו מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
16:15-17:15
16:15-17:15
230 +
מחול - מתנס כתות ז ט מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
18:15-19:15
17:30-18:30
230 +
מחול - צפוני גן חובה מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר ריקוד ומחול 0-0 ראשון 17:15-18:00 160 +
מחול - צפוני כתות א ב מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
230 +
מחול - צפוני כתות ג מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
230 +
מחול - צפוני כתות ד מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-17:30
16:00-17:00
230 +
חליל צד - קבוצתי 45 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
ליגה מקומית - טרום א/דודו עובדיה ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 350 +
ליגה מקומית - ילדים א'/יניב ברק ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 350 +
אורגן - פרטני 30 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
אורגן - פרטני 45 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
אורגן - קבוצתי 45 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
גיטרה פרטני 30 דק כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
גיטרה פרטני 45 דק כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
גיטרה קבוצתי 45 דק כלי מיתר ילדים (6-12) ב"יס מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
חליל צד - פרטני 30 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
חליל צד - פרטני 45 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
חצוצרה - פרטני 30 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
חצוצרה - פרטני 45 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
חצוצרה - קבוצתי 45 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
כינור - פרטני 30 דק כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
כינור - פרטני 45 דק כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
כינור - קבוצתי 45 דק כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
סקסופון - פרטני 30 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
סקסופון - פרטני 45 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
סקסופון - קבוצתי 30 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פסנתר - פרטני 30 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פסנתר - פרטני 45 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
תופים 30 דק כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
תופים 45 דק כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
מחול - צפוני כתות ה ו מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
18:30-19:30
18:30-19:30
230 +
מחול - שעור נוסף מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 100 +
פסנתר - קבוצתי 30 דק קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
תופים קבוצתי 30 דק כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
ליגה מקומית - ילדים ב'/אסף בר נתן ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 350 +
ליגה מקומית - ילדים ג'/נתי אביסרור ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 350 +
ליגה מקומית - נוער 2004 ברוך דגו ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 400 +
ליגה מקומית - נערים ג' ילידי 2007 ליגה מקומית נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 400 +
טניס ילדים/ 6-16 טניס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 275 +
טניס - מבוגרים/דו שבועי טניס מבוגרים מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 390 +
טניס - מבוגרים/חד שבועי טניס צעירים (19-35) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 195 +
מחול החיים יום ו מחול מתנ"ס מבוגרים מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 195 +
כדורגל - גן חובה עד כיתה ב' כדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
210 +
MMA לחימה משולבת - גלאי 3-6 MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 220 +
MMA לחימה משולבת - כתות א -ג MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 220 +
MMA לחימה משולבת - כתות ד - ו MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 220 +
MMA לחימה משולבת - כתות ז ומעלה MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 235 +
MMA לחימה משולבת - נבחרת mma MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 235 +
אומנות פלסטית - גן חובה - כתה ב אומנות פלסטית הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" למידה 0-0 00:00-00:00 185 +
גלגיליות - מתחילים 6 עד כתה ב' גלגיליות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 180 +
גלגיליות - מתחילים כתות ג ומעלה גלגיליות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:00-18:00 180 +
גלגיליות - מתקדמים 6 עד כיתה ב גלגיליות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:00-19:00 180 +
גלגיליות - מתקדמים ג ומעלה גלגיליות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:00-19:00 180 +
החממה א - ו החממה ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה חברה וקהילה 0-0 00:00-00:00 400 +
החממה ז - יב החממה נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה חברה וקהילה 0-0 00:00-00:00 400 +
התעמלות קרקע - גלאי 4 עד כיתה א התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 210 +
ה.קרקע אהוד מנור התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 210 +
התעמלות קרקע - חד שבועי גלאי 4 עד א התעמלות קרקע הגיל הרך (0-5) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 150 +
התעמלות קרקע - כתות ב - ה התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 210 +
התעמלות קרקע - כתות ו - ט התעמלות קרקע נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 210 +
התעמלות קרקע - נבחרת 1 2 התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 300 +
התעמלות קרקע - נבחרת 3 4 התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 300 +
התעמלות קרקע - נבחרת 5 התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 300 +
התעמלות קרקע - נבחרת ייצוגית התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 370 +
כדורגל - כיתה ג - ז כדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
210 +
לגו הנדסי - כיתה ג - ד לגו הנדסי ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה למידה 0-0 חמישי 16:00-17:00 180 +
לגו הנדסי - כיתות א - ב לגו הנדסי ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה למידה 0-0 00:00-00:00 180 +
להקה צעירונת מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 195 +
פרויקט ספט להקות מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 450 +
נגרות מבוגרים נגרות מבוגרים מתנ"ס גן יבנה אומנות 0-0 00:00-00:00 1800 +
קרמיקה - גן חובה- כתה ב יום א קרמיקה ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 00:00-00:00 185 +
קרמיקה - כתה ג - ד יום א קרמיקה ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 00:00-00:00 185 +
קרמיקה - מבוגרים יום א קרמיקה מבוגרים בית ספר "סיני" אומנות 0-0 00:00-00:00 350 +
רכיבה על אופני הרים - כתות א - ג רכיבה על אופניים ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
רכיבה על אופני הרים - כתות ד - ו רכיבה על אופניים ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות