רגע לפני שמתחילים... ברוכים הבאים לקייטנת "מנהרת הזמן", קייטנה שהיא מסע מרתק בזמן. במהלך הקייטנה נחקור את העבר, נתבונן בהווה ונחלום על העתיד. בכל שבוע נציג לילדים תחום אחר ונגלה מה השתנה במהלך ההיסטוריה, ומה צופן לנו העתיד. בימים הראשונים בכל שבוע נעסוק בעבר, באמצע השבוע נתמקד בהווה ובימי חמישי נדמיין ונתכנן את העתיד.

שבוע ראשון: היכרות עם עצמי על ציר הזמן: עבר, הווה, עתיד במהלך השבוע נעסוק בעבר, בהווה ובעתיד האישי – איך נראיתי כשהייתי תינוק, איך אני רוצה להציג את עצמי כיום? ומה אני חולם להיות כשאהיה גדול.

שבוע שני: בעלי מקצוע בעבר, בהווה ובעתיד במהלך השבוע נגלה אילו מקצועות נעלמו מהעולם, אילו מקצועות השתנו, ונתכנן יחד עם הילדים את מקצועות העתיד.

שבוע שלישי: כלי תחבורה בעבר, בהווה ובעתיד נצא למסע בזמן מהמצאת הגלגל, דרך הסוס והעגלה ועד כלי התחבורה, היבשתיים, הימים והאוויריים הקיימים היום. לקראת סוף השבוע נדמיין ונתכנן עם הילדים את כלי התחבורה העתידיים.

שבוע רביעי: אדריכלות מבנים בעבר, בהווה ובעתיד ממגורים במערות ועד לבית חכם ובית ירוק. נחקור את סגנונות הבנייה בעבר ובהווה ונבנה את הבתים של העתיד.

שבוע חמישי: ארץ ישראל בעבר, בהווה ובעתיד בשבוע האחרון נרחיב את נקודת ההתבוננות שלנו על השכונה, היישוב והארץ שלנו, נבחן מה היה כאן פעם, נתמקד במשחקים של פעם ומשחקים עכשוויים, ונתכנן את העתיד של ארצנו.