לפעילות עד הבית לחצו כאן!

חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
ה.אומנותית א-ג ספורט ילדים (6-12) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
240 +
מחול יצירתי גן חובה מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שלישי 17:30-18:15 150 +
מחול יצירתי גן חובה מחול סטודיו צפוני הגיל הרך (0-5) ב"יס "נעמי שמר ריקוד ומחול 0-0 ראשון 17:45-18:30 150 +
מחול חינוך מיוחד מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 160 +
טניס מתקדמים ו-ז ספורט נוער (13-18) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:45-18:30
17:45-18:30
250 +
טניס מתחילים ו-ז ספורט נוער (13-18) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:00-19:45
19:00-19:45
250 +
כתות א' ג'אז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שלישי
חמישי
17:00-17:45
17:00-17:45
220 +
כתות א-ג ברייקדאנס מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 17:00-18:00 170 +
כתות ב' ג'אז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שלישי
חמישי
17:45-18:30
17:45-18:30
220 +
כתות ג ג'אז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
220 +
כתות ג-ד גאז+היפ הו מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
18:00-19:00
220 +
כתות ד' גאז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
16:30-17:30
18:30-19:30
220 +
התעמלות קרקע - נבחרת קטנות ספורט ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
16:30-17:30
16:30-17:30
16:30-17:30
250 +
התעמלות קרקע - נבחרת ייצוגית ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 15:00-18:00 370 +
התעמלות קרקע - נבחרת בוגרות ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:30-21:00
19:30-21:00
250 +
התעמלות קרקע - נבחרת 5 ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
19:30-21:00
19:30-21:00
19:30-21:00
290 +
התעמלות קרקע - נבחרת 3+4 ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
18:30-20:00
18:30-20:00
18:30-20:00
290 +
התעמלות קרקע - נבחרת 1+2 ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
15:00-16:30
15:00-16:30
15:00-16:30
290 +
התעמלות קרקע - חד שבועי 4-כיתה א ספורט הגיל הרך (0-5) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 17:30-18:30 150 +
ה.קרקע ו-ט ספורט נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:30-17:30
16:30-17:30
210 +
ה.קרקע גלאי 4-כיתה א ספורט ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:30
17:30-18:30
210 +
ה.קרקע ב-ה ספורט ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:30
16:30-17:30
210 +
טבע משפחות טבע ילדים (6-12) חוה אקולוגית חברה וקהילה 0-0 רביעי 17:00-18:00 220 +
סדנת משחק גילאי 16 + סדנא אריק משעלי נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שישי 09:00-12:00 3000 +
ה.קרקע אהוד מנור ספורט ילדים (6-12) ב"יס "אהוד מנור ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 210 +
כתות א ב גאז+היפ הופ מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
220 +
היפ הופ תיכונים מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 19:00-20:00 170 +
היפ הופ חט"ב מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 18:00-19:00 170 +
ליגה מקומית - ילדים ב אסף בר נתן ספורט ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 325 +
ליגה מקומית - ילדים א יניב ברק ספורט ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 325 +
קארטה ב'- ד' ספורט ילדים (6-12) שלוחת מכבים
שלוחת מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:30-19:15
18:30-19:15
205 כהן מיכאל +
נגרות מבוגרים העשרה ואומנויות מתנ"ס גן יבנה אומנות 0-0 ראשון 19:30-21:00 1800 +
נגרות ילדים העשרה ואומנויות ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה אומנות 0-0 ראשון 17:30-19:00 1250 +
ריקוד החיים יום ו מחול מתנ"ס מבוגרים מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שישי 08:30-09:45 195 +
מחול יצירתי ט.חובה מחול סטודיו צפוני הגיל הרך (0-5) ב"יס "נעמי שמר גנים 0-0 ראשון 17:00-17:45 150 +
ה.אומנותית גנים 4+ ספורט ילדים (6-12) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:00
17:15-18:00
240 +
ליגה מקומית - ילדים ג ספורט ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 325 +
ה.אומנותית ד-ו ספורט נוער (13-18) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
250 +
טניס מתחילים א-ג ספורט ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
250 +
טניס מתחילים ד-ה ספורט ילדים (6-12) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
250 +
טניס מתקדמים ד-ה ספורט נוער (13-18) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-17:45
17:00-17:45
250 +
לגו הנדסי ג-ד העשרה ואומנויות ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 16:00-17:00 180 +
כדורגל גן - ב' ספורט הגיל הרך (0-5) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
16:00-17:00
16:00-17:00
210 בוהדנה מוטי +
כדורגל ה-ז ספורט נוער (13-18) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
210 בוהדנה מוטי +
תלבושת כדורגל ספורט ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 300 בוהדנה מוטי +
לגו הנדסי א-ב העשרה ואומנויות ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 חמישי 17:00-18:00 180 +
MMA כיתות ד-ו ספורט ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-18:45
18:00-18:45
205 סרף דוד +
כתות ד-ז ברייקדאנס מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 18:00-19:00 170 +
כתות ה ו גאז+היפ הופ מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
16:00-17:00
16:00-17:00
220 +
כתות ה ו גאז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:30
16:00-17:00
220 +
כתות ז גאז+היפ הופ מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
רביעי
חמישי
17:00-18:00
18:30-19:30
200 +
קרמיקה גן חובה-ב העשרה ואומנויות הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 שני 17:00-18:00 185 הראל טלי +
קרמיקה ג ומעלה העשרה ואומנויות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 שני 18:00-19:00 185 הראל טלי +
א.פלסטית כיתות ב-ג העשרה ואומנויות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 ראשון 18:00-19:00 185 הראל טלי +
גלגיליות - מתחילים 6-ב חמישי ספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:00-18:00 180 +
גלגיליות - מתחילים ג+ שני ספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:00-18:00 180 +
גלגיליות - מתקדמים 6-ב חמישי ספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 18:00-19:00 180 +
גלגיליות - מתקדמים ג+ יום שני ספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:00-19:00 180 +
גלגיליות - מתחילים 6-ב חמישי ספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 חמישי 17:00-18:00 180 +
טניס מתקדמים ח-י ספורט נוער (13-18) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:30-19:15
18:30-19:15
250 +
כדורגל ג-ד ספורט ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
210 בוהדנה מוטי +
קארטה גילאי 14-18 ספורט נוער (13-18) שלוחת מכבים
שלוחת מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
20:15-21:15
20:15-21:15
220 כהן מיכאל +
קארטה גילאי 19-60 ספורט מבוגרים שלוחת מכבים
שלוחת מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
21:15-22:30
21:15-22:30
240 כהן מיכאל +
קארטה ה-ח ספורט נוער (13-18) שלוחת מכבים
שלוחת מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
19:15-20:15
19:15-20:15
205 כהן מיכאל +
קארטה טרום חובה-א ספורט הגיל הרך (0-5) שלוחת מכבים
שלוחת מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:45-18:30
17:45-18:30
205 כהן מיכאל +
קיד ספורט - ספורטקידס 5-6 ספורט הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 17:20-18:05 185 חדד הרשטיין סיגל +
ריקוד החיים 2 בשבוע מחול מתנ"ס מבוגרים מתנ"ס גן יבנה חברה וקהילה 0-0 00:00-00:00 330 +
החממה ילדים א-ו החממה ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 17:00-18:30 400 +
החממה נוער ז-י"ב החממה נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 18:30-20:00 400 +
היפ הופ נבחרת מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 20:00-21:30 200 +
היפ הופ נבחרת להקות מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 150 +
מחול - חד שבועי מודרני מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 170 +
כתות ט-י גאז+היפ הופ מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
19:00-20:00
17:30-18:45
230 +
מחול - להקה בוגרת מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 520 +
מחול - להקה צעירה מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 190 +
MMA נבחרת ספורט צעירים (19-35) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:45-19:45
18:45-19:45
220 סרף דוד +
א.פלסטית גן חובה-א' העשרה ואומנויות הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 ראשון 17:00-18:00 185 הראל טלי +
התעמלות קרקע - תוספת בלט ספורט ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 100 +
סטארט אפ זום סטארט אפ זום ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה חברה וקהילה 0-0 ראשון 16:45-17:30 150 +
קיד ספורט - קידספורט 3-4 ספורט הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 רביעי 16:30-17:15 185 חדד הרשטיין סיגל +
קרמיקה מבוגרים יום א העשרה ואומנויות מבוגרים בית ספר "סיני" אומנות 0-0 ראשון 19:00-21:00 300 הראל טלי +
קרמיקה מבוגרים יום ג העשרה ואומנויות מבוגרים בית ספר "סיני" אומנות 0-0 שלישי 19:30-21:30 300 הראל טלי +
רכיבה על אופניים א-ג ספורט ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
רכיבת אופניים ד-ו ספורט ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
MMA כיתות ז' ומעלה ספורט נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
19:45-20:45
19:45-20:45
220 סרף דוד +
MMA כיתות א-ג ספורט הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
16:30-17:15
16:30-17:15
205 סרף דוד +
MMA גילאי 3-6 ספורט הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:15-18:00
17:15-18:00
205 סרף דוד +
מחול - להקה צעירונת מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 190 +
מחול - להקת אנסמבל מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 450 +
ריקוד החיים יום ב' מחול מתנ"ס מבוגרים מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 20:15-21:15 195 +
כתות ז-ח גאז+היפ הופ מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-19:00
16:30-17:30
220 +
צרו קשר:
  • מתנ"ס גן יבנה
  • הרצל 40
  • גן יבנה
  • 08-8571199
  • פקס: 08-8573584
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות