חיפוש באתר

שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
גלגיליות - מתקדמים בוגרים גלגיליות מבוגרים בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 19:00-20:00 220 +
החממה - עומרי רוטברד - כתות ז - יב החממה נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 18:00-19:00 350 +
התעמלות אמנותית - גנים התעמלות אמנותית הגיל הרך (0-5) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:15-18:00
17:15-18:00
240 +
התעמלות אמנותית - כתות ג ומעלה התעמלות אמנותית ילדים (6-12) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
15:30-16:30
15:30-16:30
250 +
אומנות פלסטית - גן חובה - ב אומנות פלסטית הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 רביעי 17:00-17:45 185 +
החממה - עומרי רוטברד - כתות א - ו החממה ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 17:00-18:00 350 +
התעמלות קרקע - גן חובה-א' דו שבועי התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
225 +
התעמלות קרקע - נבחרת 1 התעמלות קרקע נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
15:00-16:30
15:00-16:30
15:00-16:30
300 +
התעמלות קרקע - כתות ב-ד מתחילים התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:30
16:30-17:30
225 +
סיני כתות ד - ו מחול סיני ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ריקוד ומחול 0-0 שני 12:45-13:30 140 +
היפ הופ כתות ו ז מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 19:30-20:30 190 +
מחול - ט.חובה גלאי 3.5-4.5 מחול סטודיו צפוני הגיל הרך (0-5) ב"יס "נעמי שמר ריקוד ומחול 0-0 שני 16:30-17:15 160 +
היפ הופ ו-ז יסמין מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 19:30-20:30 200 +
היפ הופ ח+ יסמין מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 רביעי 20:30-21:30 200 +
היפ הופ ח+חן סיבוני מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 18:45-19:45 180 +
מחול - היפ הופ חן+יסמין מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 290 +
גלגיליות - מתחילים גיל 6 ומעלה גלגיליות הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:00-18:00 200 +
גלגיליות - מתקדמים צעירים גלגיליות ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:00-19:00 200 +
נגרות מבוגרים נגרות מבוגרים מתנ"ס גן יבנה חברה וקהילה 0-0 ראשון 20:00-21:30 2050 +
מחול - גן חובה גלאי 5-6 מחול מתנ"ס הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שלישי 17:45-18:30 160 +
מחול - גן חובה 4.5-5.5 מחול סטודיו צפוני הגיל הרך (0-5) ב"יס "נעמי שמר ריקוד ומחול 0-0 שלישי 16:45-17:30 160 +
התעמלות אמנותית - כתות א ב התעמלות אמנותית ילדים (6-12) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
16:30-17:15
16:30-17:15
240 +
התעמלות אמנותית - נבחרת התעמלות אמנותית נוער (13-18) אולם ספורט רבין
אולם ספורט רבין
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
15:00-18:00
15:00-18:00
350 +
טניס - נבחרת גלאי 13-14 טניס ילדים (6-12) מגרש טניס
מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
16:30-17:15
19:15-21:00
16:30-17:15
590 +
מחול כתות א מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
חמישי
17:30-18:15
17:30-18:15
230 +
טניס - נוער מתקדמים טניס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:00-19:30
18:00-19:30
490 +
התעמלות קרקע - נבחרת 2 התעמלות קרקע נוער (13-18) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
חמישי
15:00-16:30
15:00-16:30
15:00-16:30
300 +
מחול - ט.חובה גלאי 4-5 מחול מתנ"ס הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שלישי 17:00-17:45 160 +
מחול - להקה בוגרת מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 550 +
מחול - להקה צעירה מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 210 +
קרמיקה - ד ומעלה רביעי קרמיקה ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 רביעי 17:45-18:45 185 +
כדור רגל - גן חובה בית ספר לכדורגל הגיל הרך (0-5) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
240 +
כדור רגל - כיתה א בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
17:00-18:00
17:00-18:00
240 +
כדור רגל - כיתה ב בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
מחול כתות ג ה מחול מכבים ילדים (6-12) ב"יס מכבים
ב"יס מכבים
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
15:30-16:15
15:30-16:15
230 +
התעמלות קרקע - השלמה מחול התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 110 +
מחול - להקה צעירונת מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 00:00-00:00 195 +
מחול כתות א מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
שלישי
17:30-18:15
17:30-18:15
230 +
אורגן פרטני 45 דקות קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
ליגה מקומית - ילדים א- ליגת כדורגל ביתר גן יבנה נוער (13-18) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
אורגן פרטני 30 דקות קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
אורגן קבוצתי קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
גיטרה פרטני 30 דקות כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
גיטרה פרטני 45 דקות כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
גיטרה קבוצתי כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
חליל צד פרטני 30 דקו כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
חליל צד פרטני 45 דקו כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
חליל צד קבוצתי כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
טרום כלי פרטני 30 דק טרום כלי ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
טרום כלי פרטני 45 דק טרום כלי ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
טרום כלי קבוצתי טרום כלי ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
כינור פרטני 30 דקות כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
כינור פרטני 45 דקות כלי מיתר ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
סקסופון פרטני 30 דק כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
סקסופון פרטני 45 דקו כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
סקסופון קבוצתי כלי נשיפה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פיתוח קול פרטני 30 ד פיתוח קול ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פיתוח קול פרטני 45 ד פיתוח קול ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
פיתוח קול קבוצתי פיתוח קול ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פסנתר פרטני 30 דקות קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
פסנתר פרטני 45 דקות קלידים ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
תופים פרטני 30 דקות כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
תופים פרטני 45 דקות כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 470 +
MMA לחימה משולבת - חד שבועי MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 120 +
התעמלות אמנותית - חד שבועי התעמלות אמנותית ילדים (6-12) אולם ספורט רבין ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 140 +
אילן רמון כדורסל שווה בספורט ילדים (6-12) ב"יס "אילן רמון" ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 70 +
בן גוריון כדורסל שווה בספורט ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 70 +
מכבים כדורסל שווה בספורט ילדים (6-12) ב"יס מכבים ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 70 +
סיני כדורסל שווה בספורט ילדים (6-12) בית ספר "סיני" ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 70 +
כדור רגל - כיתה ג בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
כדור רגל - כיתה ד בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
כדור רגל - כתות ה ו בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
תופים קבוצתי כלי הקשה ילדים (6-12) שלוחת מכבים מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 00:00-00:00 370 +
ליגה מקומית - ילדים ג/דודו עובדיה ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
מחול כתות ב מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:15
17:30-18:15
230 +
מחול כתות ב ג מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
חמישי
16:30-17:15
16:30-17:15
230 +
מחול כתות ג מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
חמישי
18:15-19:00
18:15-19:00
230 +
מחול כתות ח ומעלה מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
18:45-19:45
19:30-20:30
240 +
מחול כתות ו ז מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
17:45-18:45
17:45-18:45
240 +
מחול כתות ו ז מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
19:00-20:00
18:00-19:00
240 +
מחול כתות ד ה מחול סטודיו צפוני ילדים (6-12) ב"יס "נעמי שמר
ב"יס "נעמי שמר
ריקוד ומחול 0-0
0-0
ראשון
שלישי
18:15-19:15
18:15-19:15
240 +
מחול כתות ד ה מחול מתנ"ס ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
16:45-17:45
16:45-17:45
240 +
ליגה מקומית - ילדים א/ יניב ברק ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
ליגה מקומית - ילדים ב נתנאל אביסרו ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
מחול כתות א ב מחול מכבים ילדים (6-12) ב"יס מכבים
ב"יס מכבים
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
רביעי
16:15-17:00
16:15-17:00
230 +
התעמלות קרקע - כתות ב-ד מתקדמים התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
16:30-17:30
16:30-17:30
225 +
התעמלות קרקע - גן חובה- א' חד שבועי התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 17:30-18:15 160 +
התעמלות קרקע - כתות ה-ח התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שלישי
חמישי
18:15-19:15
17:30-18:30
225 +
Life Dance דו שבועי מחול מתנ"ס מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ריקוד ומחול 0-0
0-0
שני
שישי
20:15-21:30
08:30-09:45
330 +
Life Dance יום שישי מחול מתנ"ס מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שישי 08:30-09:45 195 +
Life Dance יום שני מחול מתנ"ס מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שני 20:00-21:15 195 +
רכיבה על אופני הרים - כתות א ג רכיבה על אופניים ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
קארטה - כתות ב - ד קארטה ילדים (6-12) ב"יס מכבים
ב"יס מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:00-18:00
17:00-18:00
220 +
קארטה - כתות ה- ז קארטה ילדים (6-12) ב"יס מכבים
ב"יס מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-19:00
18:00-19:00
220 +
קארטה - כתות ח ומעלה קארטה נוער (13-18) ב"יס מכבים
ב"יס מכבים
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
19:00-20:30
19:00-20:30
240 +
קרמיקה - גן חובה - ב קרמיקה הגיל הרך (0-5) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 ראשון 17:00-18:00 185 +
קרמיקה - כתות ג-ד קרמיקה ילדים (6-12) בית ספר "סיני" אומנות 0-0 רביעי 18:00-19:00 185 +
קרמיקה מבוגרים קרמיקה מבוגרים בית ספר "סיני" אומנות 0-0 ראשון 19:00-21:00 350 +
מחול - קלאסי מצויינת ללהקות מחול מתנ"ס נוער (13-18) מתנ"ס גן יבנה ריקוד ומחול 0-0 שלישי 19:30-20:15 100 +
התעמלות קרקע - נבחרת 3 -4 התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
18:15-19:45
18:15-19:45
18:15-19:45
300 +
התעמלות קרקע - נבחרת 5 התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
רביעי
חמישי
19:45-21:15
19:45-21:15
19:45-21:15
300 +
טניס 6-16 דו שבועי טניס ילדים (6-12) מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
17:30-18:15
17:30-18:15
280 +
טניס - מבוגרים דו שבועי טניס מבוגרים מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
18:15-19:00
18:15-19:00
390 +
טניס 6-16 חד שבועי טניס ילדים (6-12) מגרש טניס ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:30-18:15 160 +
כדור רגל - כתות ז ח בית ספר לכדורגל ילדים (6-12) מגרש כדורגל
מגרש כדורגל
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
רביעי
18:00-19:00
18:00-19:00
240 +
מאמאנט מאמאנט מבוגרים מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 180 +
ליגה מקומית - טרום א ברשניק אלכס ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
התעמלות קרקע - נבחרת ייצוגית התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 19:15-20:30 370 +
התעמלות קרקע - נבחרת צעירה התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
ראשון
רביעי
15:30-16:30
15:00-16:00
250 +
לגו כיתה ב-ד לגו הנדסי ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה למידה 0-0 חמישי 16:15-17:15 180 +
לגו קט גן חובה - א לגו הנדסי הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה למידה 0-0 חמישי 17:15-18:15 180 +
MMA לחימה משולבת - גלאי 3-6 MMA הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:15-18:00
17:15-18:00
235 +
MMA לחימה משולבת - כתות ד - ו MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:45-19:30
18:45-19:30
235 +
MMA לחימה משולבת - כתות א-ג MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
18:00-18:45
18:00-18:45
235 +
MMA לחימה משולבת - כתות ז ומעלה MMA ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה
מתנ"ס גן יבנה
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
19:30-20:30
19:30-20:30
255 +
ליגה מקומית - ילדים ג/שלמה דהן ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 380 +
ליגה מקומית - נערים ב/ ברוך דגו ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 430 +
ליגה מקומית - נערים ג/ניר איבגי ליגת כדורגל ביתר גן יבנה ילדים (6-12) מגרש כדורגל ספורט והתעמלות 0-0 00:00-00:00 430 +
טניס - מבוגרים חד שבועי טניס מבוגרים מגרש טניס ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 18:15-19:00 195 +
טניס - נבחרת גלאי 10-12 טניס ילדים (6-12) מגרש טניס
מגרש טניס
מגרש טניס
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
0-0
ראשון
שלישי
רביעי
17:15-18:00
18:30-19:15
17:15-18:00
590 +
התעמלות קרקע - בנים כתות ב ה התעמלות קרקע ילדים (6-12) ביה"ס בן גוריון
ביה"ס בן גוריון
ספורט והתעמלות 0-0
0-0
שני
חמישי
17:30-18:30
17:30-18:30
225 +
בוגרים הגיל הרך (0-5) מעון רותם מעון יום 0-0 00:00-00:00 2278 +
פעוטות הגיל הרך (0-5) מעון רותם מעון יום 0-0 00:00-00:00 2278 +
תינוקיה הגיל הרך (0-5) מתנ"ס גן יבנה מעון יום 0-0 00:00-00:00 2965 +
רכיבה על אופני הרים - כתות ד ו רכיבה על אופניים ילדים (6-12) מתנ"ס גן יבנה ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-17:30 250 +
צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות